Będzie się działo w D1

Komplet punktów rocznika 2007. O rok starsi bałtykowcy stają przed najważniejszym sprawdzianem.

2007 (D2), sobota 13:00
BAŁTYK - UKS Cisowa 5:2 (2:1); samobójcza (10), Rakowski (16), P. Leszczyński (34), Chromiński (50), Maćkiewicz (58)
BAŁTYK: Kondracki - P. Leszczyński, Różewski, Eski, Maćkiewicz, Pietruszka, M. Galas, Rakowski, M. Łoś
oraz K. Lewandowski, Chromiński, Kaczyński, Dobrosielski

Derby Gdyni zdecydowanie dla nas. - Mecz bez historii. Wygrana byłaby dużo wyższa, gdyby chłopcy zagrali na swoim poziomie - ocenił Bartosz Kultys

U-17 (B1), sobota 13:30
Stolem Gniewino - AP KP/Bałtyk 2:2 (1:2);
AP KP/Bałtyk:

Remis sprawił, że gdynianie zakończyli sezon na szóstym miejscu, oczko wyżej od Stolemu.

2006 (D1), sobota 14:00
Gryf Tczew - BAŁTYK 2:1 (2:0); Kurzyński
BAŁTYK: Stanik - Stachowiak, Kułakowski, Oliwier Hewelt, Zapaśnik, Kaczmarek, Kurzyński, Jóskowski, Marcin Szulc
oraz Olgierd Hewelt - Pluta, Kocot, Kasprzak, Wesołowski, Krystian Grota

Dla gdynian każdy punkt był na wagę złota, ale trzeci zespół ligi okazał się lepszy. Honorowego gola bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił kapitan Bałtyku, Bartłomiej Kurzyński (na zdjęciu poniżej). W II połowie sędzia przerwał mecz na 5 minut z powodu ulewy. Przed naszą drużyną dwa mecze prawdy (Bojano i AS Pomorze), które trzeba wygrać, aby mieć szansę na utrzymanie.

2007 (D2), sobota 15:00
BAŁTYK III - GTS II Pruszcz Gd. 5:2 (2:1); Kondracki (10, 41, 58), Nowak (17), Kaczyński (58)
BAŁTYK III: Pyciński - Becker, Piórkowski, Chromiński, Kaczyński, Pawłowski, Malanowski, Dobrosielski, M. Kwiatkowski
oraz Kondracki - Nowak, Bieliński, Sawicki, Bala, Angowski, O. Stanulewicz

Jakub Kondracki coraz lepiej czuje się grając w polu. Dowodem dzisiejszy hat-trick.

U-17 (B1), sobota 18:30
Gedania II - BAŁTYK II 0:8 (0:3); B. Lupa (2), Wolak (18, 41, 60), Patryk Adamczyk (43), Winnicki (55, 68, 72)
BAŁTYK II: Janta - Gębski, Pułtorak, Hirsz, Smorongiewicz, Błażewicz, Święciński, B. Lupa, Wolak, Józefczak, Patryk Adamczyk
oraz Byzdra, Reszka, Winnicki, Michniewicz, Królak, Biadała, Sadowski

Marek Marciniak potraktował grę jako sprawdzian dla tych zawodników, którzy mogą dołączyć do meczowej "18" na wtorkowy baraż w Starogardzie. Mecz odbył się na boisku trawiastym. - Zawodnicy udowodnili, że jeśli są skoncentrowani, to gra na naturalnej nawierzchni nie jest kłopotem. Cały skład zasłużył na pochwały - ocenił nasz trener.