Nowy rekord

19 goli wbite Liderowi. Drużyna U-11 przebiła tegoroczny rekord należący do zespołu 2005.

2008 (D2), niedziela 14:00
Lider Dębogórze - BAŁTYK 0:19 (0:8); Marcel Szulc 7, Charamsa 3, Iwaszczuk 3, Kocoń 2, Michał Szulc, Gruchała, Bogdan, Pawlak
BAŁTYK: Miszke - Iwaszczuk, Bogdan, Pawlak, Szczepański, M. Lupa, Charamsa, Marcel Szulc, Michał Szulc
oraz Kocoń, Gruchała

W maju w lidze C2 Bałtyk wygrał w Żelistrzewie 17:1. Wynik mówi wszystko, ale w formie ciekawostki można dodać, że arbiter postanowił grać 2x30 minut (od bieżących rozgrywek regulamin mówi o 2x35), a sam mecz odbył się na połowie boiska w Kosakowie, co również jest niezgodne z przepisami. Gdyby było zgodnie, końcowy rezultat mógłby być jeszcze wyższy. Za tydzień mecz z liderem - Ejsmond Club.

Na zdjęciu Igor Pawlak (w głębi Kamil Bogdan)