Futbol niekompletny

Juniorzy młodsi przed najważniejszymi grami. Wysokie zwycięstwo nad zdziesiątkowaną Iskrą. Dzielna postawa teamu 2010.

U-17, 1. liga woj.
BAŁTYK - Pomezania Malbork 4:1 (2:1); G. Andrasz (34, 44), Jarząb (46), Zębrzuski (70)
BAŁTYK: I. Drenda - Strzelecki, Jeżyk, Siekierski, P. Andrasz - Ciećwierz, Żyndul, K. Galas - G. Andrasz, Gajda, Zębrzuski
oraz Kaliszewski, Sidniew, Jarząb, Ordziński, Klawikowski, M. Przygodzki, W. Łoś

Kolejna przekonująca wygrana zespołu Marka Marciniaka, przy czym zbyt skromna, jeśli zliczymy zmarnowane przez gdynian okazje. W 43 min - po kontrataku - goście mieli karnego i wyrównali, ale po kolejnych 180 sekundach gry było 3:1. Po przerwie dwie asysty zaliczył wracający do formy Błażej Klawikowski.
Biało-niebiescy osiągnęli półmetek jesieni z 7 zwycięstwami i niewytłumaczalną porażką z młodszą Arką, co w tej chwili daje 3. pozycję w tabeli. Przed nimi etapy górskie, czyli m.in. rywalizacja z drużynami z czołowej szóstki. Będzie się działo.

2006, 2. liga woj.
BAŁTYK II - Iskra Gdynia 31:0 (12:0); Leśniak 8, Bożek 5, Kasprzak 4, Maliszewski 3, S. Kaczmarek 3, Cepkow 2, Obara 2, Folega, Pluta, Grota, Albin
BAŁTYK II: S. Stanik - Kruszczyński, Kovalenko, Cepkow, Grota, Obara, Młodziński, Albin, Pluta, Leśniak, Folega
oraz S. Kaczmarek, Kurzyński, Maliszewski, Kasprzak, Bożek

Sąsiedzi stawili się na boisko B w dziewięciu, zresztą tak samo było tydzień temu, gdy podejmowali w Gdyni rówieśników z Luzina (0:22). - Powiedziałem trenerowi Iskry, że mógł zadzwonić i spotkalibyśmy się  w wolnym terminie po lidze w listopadzie. Nie chcę odbierać rywalom odwagi i zaangażowania, lecz więcej dałoby nam wszystkim 80 minut treningu niż gra w takich okolicznościach - skomentował Artur Domeracki. Po przerwie nasz zespół grał w dziesięciu.

2008, 2. liga woj.
Pomerania Gdańsk - BAŁTYK II 3:1 (2:0); Nowak
BAŁTYK II: Miszke - Bojarski, Kocoń, Bułaś, Reszel, M. Lupa, Kleszczyński, Nowak, Sańko
oraz Niesiołowski, Gorzejewski, Gubernat, M. Prokop

2009, liga D2 gr.2
Sopocka AP - BAŁTYK 2:0 (1:0)
BAŁTYK: A. Drenda - Gruszka, Tatrocki, Gruchała, Adrian Sęk, Adam Sęk, Mirowski, Dzikowski, Staniszewski
oraz Szpiller, Gazda, Hermaniuk, Kleszczyński, Nowak

- Rozegraliśmy wyrównany mecz z wyżej notowanym przeciwnikiem, więc wynik jest dla nas rozczarowujący - oceniał Bartosz Kultys. - Mimo to jestem zadowolony, bo były momenty, gdy przeprowadzaliśmy składne akcje w sposób, jaki ćwiczymy w tygodniu.

2010, liga D2 gr.3
BAŁTYK II - Sparta Gdańsk 2:10 (0:7); Mieczkowski (38-karny), Tokarski (61)
BAŁTYK II: Horała - Tokarski, Wittbrodt, Lasocki, Krefta, Żółtowski, Mieczkowski, Włoch, Pomierski
oraz Kołtonowski

Nasz statystyk policzył 2:9, ale podajemy wynik wysłany przez arbitra na ŁNP. Choroby, kontuzje, do tego czas komunii św. - team 2010 musi sobie radzić ze starszymi rywalami w mocno okrojonym składzie, ale najważniejsze, że chłopcy - często mimo łez - walczą. - W przerwie powiedzieliśmy sobie, że musimy strzelić gola i zespół naprawdę starał się pokazać, że potrafi - opowiadał Dariusz Przygodzki.