Jesienny rozkład jazdy (2021)

Aktualizacja: 14.11.2021, godz. 22:00  

 

U-19 (A1)          2003 i młodsiLINK
I liga wojewódzka
Grupa 1
Bałtyk AP

14.08. PAUZA (Wybrzeże Gdańsk wycofało się) 
18.08. 16:00 GDYNIA - Arka Prusewo (PP) 3:0 (walkower) 
21.08. 11:00 Rusocin - GTS Pruszcz Gd. 4:0 (Klamrowski, Michniewicz, Klawikowski, K. Galas) 
28.08. PAUZA 
  5.09. 17:00 Chojnice - Chojniczanka 0:1 
  8.09. 17:00 GDYNIA - Dragon Bojano (PP) 5:2 (Luchowski 2, Adkonis 2, Klamrowski /w/ ) 
11.09. 11:00 GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd. 4:6 (Klamrowski, Koriat, Wiwatowski, Betlejewski) 
16.09. 19:00 Ustka - Jantar 3:3 (Luchowski, Kaliszewski /w/, Adkonis) 
22.09. 16:00 GDYNIA - MKS Władysławowo (PP) 0:3 
25.09. 11:00 GDYNIA - Kolejarz Chojnice 9:0 (Klamrowski 2 /1k/, Sochacki, Betlejewski, Michniewicz, Kaniewski, Koriat, K. Galas, sam.)
  3.10. 11:00 Starogard Gd. - KP 2:2 (Jeżyk /k/, Mitianiec) 
  9.10. 17:00 GDYNIA - Stoczniowiec Gdańsk 6:1 (Adkonis, Koriat, Mitianiec, Luchowski, Winnicki, sam.) 
16.10. PAUZA (SKF Jaguar wycofał się)  
23.10. 11:00 Gniew - Sobieski 21:0 (Betlejewski 5, Adkonis 4, Klawikowski 3, Klamrowski 3, Luchowski 2, Winnicki 2, Sochacki, K. Galas)

U-17 (B1)          2005 i młodsiLINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

14.08. 11:00 Malbork - Pomezania 5:0 (Kasprzak 3, K. Galas, Gajda) 
22.08. 13:00 GDYNIA - Radunia Stężyca 1:11 (Odorczuk) 
29.08. 11:00 Wejherowo - Gryf 8:0 (Klamrowski 5, Kaliszewski 2, Mitianiec) 
  4.09. 11:00 GDYNIA - Chojniczanka 4:4 (K. Galas 2, Protas, Gajda) 
11.09. 12:30 Słupsk - KS Gryf 1:2 (Gajda) 
18.09. 11:00 Gdańsk - Jaguar 2:5 (S. Stanulewicz, sam.) 
26.09. 17:00 GDYNIA - KTS-K Luzino - przełożony na 11.11. 
  3.10. 17:00 Gdynia - AP KP 3:0 (Gajda, K. Galas, Klamrowski) 
  9.10. 11:00 GDYNIA - Gedania 0:2 
16.10. 11:00 Ustka - Jantar 0:5 
24.10. 19:00 GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd. 11:0 (Siepetowski 4, Klamrowski 2, K. Galas, Klawikowski, Koriat, Ma. Szulc, Mitianiec)
30.10. 11:00 Kolbudy - AS 5:0 (Klamrowski 2, Siepetowski, Ozdoba, Kaniewski) 
  7.11. 19:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 1:1 (Klamrowski) 
11.11. 15:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 2:2 (Klamrowski /k/, sam.) 

U-16 (B2)          2006LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

14.08. PAUZA 
21.08. 12:15 Gdańsk - Piki 2:2 (Folega, Zapaśnik /k/ ) 
28.08. 13:00 GDYNIA - FC Gowidlino 13:1 (Ma. Szulc 3, Kasprzak 2, Zapaśnik 2, Domański 2, Jóskowski, Hewelt, S. Kaczmarek, sam.)
  4.09. 19:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 3:1 (Kasprzak 2 /1k/, Ma. Szulc) 
11.09. 11:00 Bruskowo Wlk. - Salos Słupsk 3:3 (S. Kaczmarek, Kasprzak, Folega) 
19.09. 11:00 GDYNIA - AS Pomorze 3:2 (Zapaśnik, Sawirski, Ma. Szulc) 
25.09. PAUZA (Myśliwiec Tuchomie wycofał się) 
  3.10. 13:00 GDYNIA - Lew Lębork 6:0 (Folega, Hewelt /w/, Ma. Szulc, Zapaśnik /k/, Czukiewicz, Domański)
  9.10. 18:00 Gdańsk - Jaguar 4:1 (Ma. Szulc 2, Hewelt, Pogletka) 
17.10. 11:00 GDYNIA - KS Gryf Słupsk 3:0 (Czukiewicz, S. Kaczmarek, Piotrowski) 
23.10. 16:30 Gdańsk - Gedania - przełożony na 30.10. 
27.10. 15:00 GDYNIA - Zatoka 95 Puck 6:0 (Domaszk 3, Płaczek, Kasprzak, Ma. Szulc) 
30.10. 15:00 Gdańsk - Gedania 0:5 
  6.11. 14:30 Stężyca - Radunia 3:0 (Kasprzak, Hewelt /w/, Folega) 
11.11. 17:30 GDYNIA - Gryf Tczew 2:4 (Zapaśnik, K. Dąbrowski) 
14.11. PAUZA (Jantar Ustka wycofał się) 

U-15 (C1)          2007LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

15.08. 11:00 Pruszcz Gd. - Czarni 6:0 (Ks. Lewandowski 3, Gryglicki, Labudda, Skrodzki) 
18.08. 12:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 0:1 
21.08. 11:00 Reda - Jedynka 3:3 (Gryglicki 3) 
28.08. 13:00 Ustka - Jantar 2:5 (Bednarczyk, Gryglicki) 
  4.09. 15:00 GDYNIA - Ósemka Lębork 6:1 (Gryglicki 3, Eski 2, Chromiński) 
  7.09. 19:15 Starogard Gd. - KP 0:0 
12.09. 11:00 GDYNIA - Gwiazda Karsin 11:0 (Chromiński 3, Gryglicki 2, Dajnowiec, Eski, Maćkiewicz, M. Łoś, Labudda, Bednarczyk)
19.09. 15:00 Lębork - Lew 10:1 (Gryglicki 2, Bednarczyk 2, Labudda 2, Pietruszka /w/, Dobrosielski, M. Łoś /k/), Chromiński)
22.09. 17:30 GDYNIA - SI Arka Gdynia 3:2 (Gryglicki 2, Pietruszka) 
26.09. 17:00 Kolbudy - AS 6:0 (Gryglicki 4, Pietruszka, Łuczak) 
  3.10. 11:00 GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd. 4:3 (Labudda 2, Gryglicki 2) 
  6.10. 15:00 Gdańsk - Gedania 1:2 (Eski) 
  9.10. 19:00 GDYNIA - AP GKS Kowale 3:5 (M. Łoś, Gryglicki, Bednarczyk) 
16.10. 11:00 Kwidzyn - DSPN 3:1 (Bednarczyk, Eski, Pietruszka) 
23.10. 17:00 GDYNIA - Pomorzanin 5:2 (Eski, Pietruszka, Maćkiewicz, M. Galas, M. Łoś) 
28.10. 18:30 Chojnice - Chojniczanka 1:1 (Pietruszka) 
  6.11. 13:00 GDYNIA - Pomezania Malbork 5:1 (Gryglicki 2, Chromiński, M. Galas, Eski) 
11.11. 11:00 Wejherowo - Gryf 33:0 (Bednarczyk 4, Maćkiewicz 4, M. Łoś 4, Gryglicki 4, Eski 3, Łuczak 3, Labudda 2, Dobrosielski 2, Pietruszka 2, Pawłowski, Rakowski, Markowski, M. Galas, sam.)
14.11. 11:00 GDYNIA - Gryf Tczew 9:1 (Labudda 2, Gryglicki 2, M. Galas 2, Bednarczyk 2, Eski)

II liga wojewódzkaLINK
Grupa 2
Bałtyk AP II

21.08. 15:00 GDYNIA - Pokolenia LG 3:0 (Bednarczyk 2, Kaczyński)
29.08. 19:00 Gdynia - AP KP II 4:1 (Bednarczyk 2, Różewski, Malanowski) 
  4.09. 17:00 GDYNIA - Gedania II 1:2 (Bednarczyk) 
11.09. 17:00 Gdańsk - AS Pomorze 15:1 (D. Piórkowski 4, Bednarczyk 3, Markowski 3, O. Stanulewicz, Pawłowski, Łuczak, Kudrycki, Labudda)
18.09. 13:00 GDYNIA - Sopocka AP 4:3 (Bednarczyk 3, Malanowski) 
25.09. PAUZA (Conrad Gdańsk wycofał się)  
  2.10. 17:00 Gdańsk - Stoczniowiec 11:2 (Bednarczyk 2, O. Stanulewicz 2, Malanowski 2, Kolenda, Cholewiński, Drelicharz, Kudrycki, Łuczak)
10.10. 11:00 GDYNIA - Stolem II Gniewino 0:3 
16.10. 15:00 Gdańsk - Jaguar II 1:9 (Bala) 
24.10. 13:00 GDYNIA - Sparta Gdańsk 2:3 (Malanowski, Pawłowski) 
27.10. PAUZA (Pomorzanin II Gdynia wycofał się) 

U-14 (C2)          2008 / LINK
II liga wojewódzka
Grupa 1
Bałtyk AP

22.08. 17:00 Gniewino - Stolem 1:2 (Mi. Szulc) 
29.08. 11:00 GDYNIA - Profan Gościcino 14:0 (Mi. Szulc 6, P. Stasiak 3, Frolików 3, Bogdan, sam.)
  4.09. 14:00 Puck - Zatoka 95 11:0 (P. Stasiak 3, Mazurkiewicz 2, Mi. Szulc 2, Domagała, Frolików, Charamsa, Minga)
11.09. PAUZA (Jantarek Władysławowo wycofał się) 
19.09. 11:00 Władysławowo - MKS 3:0 (Mi. Szulc 2, P. Stasiak /k/ ) 
25.09. 13:00 GDYNIA - GAP Dąbrowa 11:1 (P. Stasiak 4, Charamsa 3, Mi. Szulc 2, Reszel, W. Pietrzyk) 
  2.10. 13:00 Wejherowo - Gryf 24:0 (Charamsa 6, Mi. Szulc 3, P. Stasiak 3, Telszewski 3, Drzazgowski 2, L. Pietrzyk 2, Minga, Górak, Łakomski /k/, W. Pietrzyk, sam.)
10.10. 13:00 GDYNIA - Kaszuby Połchowo 8:0 (P. Stasiak 3, Mi. Szulc 2, J. Michalak, Cichoń, Charamsa) 
16.10. 11:00 Kosakowo - Sztorm 3:0 (Mi. Szulc 2 /1k/, Charamsa) 
23.10.   9:00 GDYNIA - Salos Rumia 4:1 (Charamsa, Mazurkiewicz, J. Michalak, Telszewski) 
27.10. 18:00 Rumia - Orkan 4:3 (Drzazgowski 2, Górak 2) 

Grupa 3 / LINK
Bałtyk AP II

21.08. 13:00 GDYNIA - Jaguar III Gdańsk 0:19  
28.08. 10:00 Tuchom - Vigo 4:3 (Domagała 2, Frolików /k/, Alan Wiese) 
  5.09. 17:00 GDYNIA - Dragon II Pomorze 10:2 (Drzazgowski 5, Bogdan 2, J. Michalak, L. Pietrzyk, sam.) 
11.09. 16:30 Stężyca - Radunia 2:3 (Drzazgowski 2) 
19.09. 17:00 GDYNIA - FC Gowidlino 6:0 (P. Stasiak 3, M. Prokop, W. Pietrzyk, sam.) 
26.09. 11:00 Leźno - Sporting 6:2 (P. Stasiak, J. Michalak, Mi. Szulc, W. Pietrzyk, M. Prokop, Telszewski) 
  2.10. PAUZA (GKS Linia wycofał się) 
  9.10. 11:00 Szemud - Eko-Prod 13:0 (Drzazgowski 3, Charamsa 3, Mi. Szulc 3, P. Stasiak 2, M. Prokop, Mazurkiewicz)
17.10. 13:00 GDYNIA - Cartusia 8:0 (Mazurkiewicz 3 /1w/, W. Pietrzyk 2, Charamsa, M. Prokop, Alan Wiese) 
24.10. 15:00 Kiełpino - Amator 9:1 (Mazurkiewicz 3 /1k/, Reszel 2, Drzazgowski, L. Pietrzyk, Mi. Szulc, Górak) 
27.10. 18:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 5:0 (Domagała 2, Frolików, Charamsa, Mazurkiewicz) 

U-13 (D1)          2009 / LINK
II liga wojewódzka
Grupa 1
Bałtyk AP II

21.08. 11:00 GDYNIA - Cassubian Bolszewo 10:1 (Dolniak 3, Ko. Lewandowski 2, Dzikowski 2,  Rumian, Gazda, M. Nowakowski)
28.08. 12:00 Koleczkowo - Dragon Bojano 6:2 (Ko. Lewandowski 4, Dolata, Hermaniuk) 
  5.09. 11:00 GDYNIA - Salos Rumia 0:3 
11.09. 10:00 Luzino - KTS-K 2:1 (Ko. Lewandowski, Dzikowski) 
19.09. 11:00 GDYNIA - Błękitni II Wejherowo 1:4 (Dzikowski) 
26.09. 12:00 Choczewo - Latarnik 6:1 (Ko. Lewandowski 2, Gruchała 2, Szpiller, Dolniak) 
  2.10. 13:00 GDYNIA - Barca Bolszewo 7:1 (Gazda 2, C. Sawosz 2, Hermaniuk, Dzikowski, M. Nowakowski) 
  9.10. 19:00 GDYNIA - Profan Gościcino 10:1 (C. Sawosz 2, Ko. Lewandowski 2, Słomowicz 2, Mirowski, Gazda, Gruchała, Dolata) 
16.10. 11:00 Gdynia - Ejsmond Club 1:1 (Ko. Lewandowski) 
23.10. 13:00 GDYNIA - Dragon Pomorze 0:3 
27.10. 16:00 Rumia - Orkan 2:2 (Słomowicz, Ko. Lewandowski) 

Grupa 2LINK
Bałtyk AP

28.08. 13:00 Gdańsk - Gedania 0:2 
  5.09. 13:00 GDYNIA - Sztorm Kosakowo 11:1 (Sierakowski 3, Adrian Sęk 2, Nowak 2, Adam Sęk, Staniszewski, Murawski, N. Gruszka) 
11.09. 13:30 Reda - Jedynka II 3:1 (Adam Sęk, Murawski) 
19.09. 13:00 GDYNIA - Victoria Gdańsk 15:1 (Adam Sęk 3, Adrian Sęk 3, N. Gruszka 2, Staniszewski, Nowak, A. Drenda /k/, Tatrocki, Sierakowski, sam. 2)
25.09. Gdynia - Checz - przełożony na 30.10. 
  3.10. PAUZA (GAP Dąbrowa wycofała się) 
  9.10. 13:00 GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 6:0 (Adrian Sęk 2, Adam Sęk, Tatrocki, N. Gruszka, Kornath) 
17.10. 15:45 Żukowo - Dragon II Pomorze 0:5 
23.10. 19:00 GDYNIA - SI Arka II Gdynia 0:1 
30.10. 11:00 Gdynia - Checz 3:1 (Adam Sęk, C. Sawosz) 

U-12 (D2)           2010LINK
Grupa 2
Bałtyk AP

21.08. 17:00 GDYNIA - GAP Dąbrowa 10:2 (Sikorski 8, Mieczkowski /k/, Horała) 
28.08. 15:00 Gdańsk - Lechia 0:11 
 5.09. 15:00 GDYNIA - Błękitni II Wejherowo 0:10 
11.09. 18:00 Gdańsk - Jaguar 1:1 (Wittbrodt) 
18.09. 11:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 0:9 
25.09. 15:30 Gdańsk - MFS 3:1 (Wowerka 3) 
  2.10. 11:00 GDYNIA - Pokolenia LG 2:10 (Sikorski 2) 
10.10. 19:00 Gdynia - UKS Cisowa 14:1 (Sikorski 5, Horała 3, Wittbrodt 2, Tokarski 2, Żółtowski 2) 
17.10. 15:00 GDYNIA - Gedania 5:1 (Horała 2, D. Drywa, Wittbrodt, Sikorski) 
23.10. 13:30 Reda - Jedynka II 1:1 (Sikorski) 
27.10. 19:30 GDYNIA - AP KP II Gdynia 0:2 

Turnieje związkowe dla młodszych drużyn 

2011 / LINK
(E1) grupa 4: BAŁTYK AP, AP KP Gdynia, SI Arka Gdynia, Checz Gdynia, Ejsmond Club Gdynia, Nowa AP Gdynia

  5.09.   9:00 Gdynia 
26.09. 10:00 Gdynia 
16.10. 10:00 GDYNIA 

2012 / LINK
(E2) grupa 4: BAŁTYK AP, AP KP Gdynia, SI Arka Gdynia, Dragon Bojano, GAP Dąbrowa, UKS Cisowa 

11.09.   9:00 Gdynia 
  2.10. 10:00 Bojano 
23.10. 10:00 GDYNIA 

2013 / LINK
(E2) grupa 5: BAŁTYK AP II, Ejsmond Club II Gdynia, Dragon II Bojano, Nowa AP Gdynia, Orkan Rumia, Sztorm II Kosakowo 

12.09. 14:00 Rumia 
  2.10.   9:00 Gdynia 
24.10.   9:00 Kosakowo 

2013 / LINK
(F1) grupa 4: BAŁTYK AP, SI Arka Gdynia, Dragon Bojano, Pomorzanin Gdynia, Salos Rumia, Sztorm II Kosakowo 

18.09. 13:00 Kosakowo 
10.10. 13:30 Gdynia 
  6.11.   9:00 Gdynia 

2014 / LINK
(F2) grupa 3: BAŁTYK AP, SI Arka Gdynia, UKS Cisowa, Ejsmond Club Gdynia, Ejsmond Club II, SWSiEMP Gdynia 

  4.09. 10:00 Gdynia 
25.09. 12:00 Gdynia 
17.10. 11:00 Gdynia 

 

 KLIKNIJ  wiosna 2021 

Dziś obchodzą urodziny:

Piotr KALISZEWSKI

Mecenas Główny

Partnerzy

Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.