Jesienny rozkład jazdy (2022)

Aktualizacja: 2.10.2022, godz. 16:25 

 

U-19 (A1)          2004 i młodsi / LINK
I liga wojewódzka 
Bałtyk AP

13.08. ....... GDYNIA - Ex-Siedlce Oldboys Gdańsk (PP) 3:0 (walkower) 
21.08. 11:00 Bytów - Bytovia 4:0 (Wiwatowski 3, Laga) 
24.08. PAUZA (SKS Bałtyk Gdynia wycofał się) 
27.08. 11:00 Lębork - Pogoń 4:0 (Hewelt, Klawikowski, Gajda, Czukiewicz) 
31.08. 14:00 GDYNIA - Radunia Stężyca 0:3 
  4.09. 16:00 Słupsk - Gryf 1:5 (Gajda) 
  7.09. 16:00 GDYNIA - Portowiec Gdańsk (PP) 1:4 (Wiwatowski)  
11.09. 15:00 GDYNIA - AS Kolbudy 1:1 (Koriat) 
17.09. PAUZA (Gryf Tczew wycofał się)
24.09. PAUZA (Potok Pszczółki wycofał się) 
  2.10. 11:00 Gdańsk - Gedania 3:1 (K. Galas, Gajda, Jeżyk /k/ ) 
  9.10. 13:00 GDYNIA - Beniaminek 03 Starogard Gd. 
15.10. 14:30 Chojnice - Kolejarz 
22.10. 13:00 GDYNIA - Chojniczanka 
30.10. 17:00 Gdańsk - Olimpic 
  5.11. PAUZA
12.11. 13:30 Gdańsk - Jaguar 
19.11. PAUZA (Sobieski Gniew wycofał się) 
26/27.11. GDYNIA - Jantar Ustka 

U-17 (B1)          2006 i młodsi / LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

21.08. 15:00 GDYNIA - Zatoka Puck 3:0 (Jóskowski, Czukiewicz, Gryglicki) 
27.08. 13:30 Stężyca - Radunia 0:2 
  4.09. 15:00 GDYNIA - Jantar Ustka 2:4 (Czarnecki 2k) 
10.09. 11:00 Gdańsk - Jaguar 0:3 
18.09. 19:00 GDYNIA - Gryf Tczew 1:6 (Maliszewski) 
25.09. 11:00 Bytów - Bytovia 2:1 (Stachowiak, Czukiewicz) 
  2.10. 17:00 GDYNIA - Gedania
  9.10. 15:00 Malbork - Pomezania 
16.10. 19:00 GDYNIA - Piki Gdańsk
22/23.10. Luzino - Wikęd
29/30.10. GDYNIA - KS Gryf Słupsk 
  5/6.11. GDYNIA - SI Arka Gdynia 
12.11. 11:00 Gdańsk - Lechia II  

II liga wojewódzka / LINK
Bałtyk AP II 

20.08. PAUZA 
27.08. 13:00 Gdańsk - Jaguar II 0:3 
  4.09. 19:00 GDYNIA - Orkan Rumia 2:4 (Domański 2k) 
10.09. 13:30 Kiełpino - Amator 2:3 (Snarski 2) 
18.09. 11:00 GDYNIA - Motława Suchy Dąb 4:0 (M. Otachel 2, Chyliński, Olejczyk) 
24.09. 14:30 Kwidzyn - Rodło 3:3 (Folega, Domański /k/, Pluta) 
  2.10. 19:00 GDYNIA - Gedania II 
  9.10. 16:00 Leźno - Sporting 
15.10. 19:00 GDYNIA - AP GKS Kowale 
22.10. 11:00 Gowidlino - FC 
29/30.10. GDYNIA - AP KP Gdynia 

U-16 (B2)          2007 i 2008 / LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP 

20.08. PAUZA (Lew Lębork wycofał się)  
27.08. PAUZA (Jantar Ustka wycofał się)  
28.08. 17:00 GDYNIA - Beniaminek 03 Starogard Gd. 6:1 (Sokół 3, Szteler 2, Watkowski) 
  4.09. 17:00 Łęgowo - GTS Pruszcz Gd. 5:3 (Sokół 3, Łuczak, Werner) 
10.09. 11:00 GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 3:2 (Szteler 2, Sokół) 
17.09. 11:00 Sopot - AP GKS Kowale 2:4 (Sokół, Chromiński /k/ ) 
24.09. 18:00 GDYNIA - Gedania 0:2 
  1.10. 11:00 Kwidzyn - DSPN 2:2 (Pietruszka, Gryglicki) 
  8.10. 11:00 GDYNIA - Jedynka Reda 
13.10. 16:00 Stężyca - Radunia 
22.10. 15:00 GDYNIA - Chojniczanka 
29.10. 15:30 Tczew - Gryf 
  6.11. 19:30 Gdańsk - Jaguar 
12.11. GDYNIA - Beniaminek 03 Starogard Gd. - przełożony na 28.08. 
20.11. 11:00 Gniewino - Stolem 
26/27.11. GDYNIA - Sopocka AP 

II liga wojewódzka / LINK
Grupa 1
(system 4-rundowy) 
Bałtyk AP II 

20.08. 19:00 Gdynia - AP KP 14:0 (Gryglicki 7, Sokół 3, Maćkiewicz, Szteler, Kaczyński, Watkowski) 
28.08. 19:00 GDYNIA - Barca Bolszewo 3:0 (walkower, goście zrezygnowali z gry) 
  3.09. 14:00 Wejherowo - Gryf 4:6 (Bednarczyk 2, Leszczyński, sam.) 
11.09. 17:00 Gniewino - Stolem II 4:3 (Godlewski /w/, Kunikowski, Daleki, Jankowski) 
17.09. 15:00 GDYNIA - Jedynka II Reda 5:2 (Bednarczyk 3, Wajda 2) 
25.09. 11:00 Chłapowo - Klif 3:3 (Kudrycki, Michalak, sam.) 
  1.10. 13:00 GDYNIA - Wikęd Luzino 2:3 (Jankowski 2) 
  8.10. 13:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 
15.10. 11:00 Bolszewo - Barca 
22.10. 17:00 GDYNIA - Gryf Wejherowo
29/30.10. GDYNIA - Stolem II Gniewino
  5.11. 11:00 Reda - Jedynka II 
12/13.11. GDYNIA - Klif Chłapowo
20.11. 13:30 Luzino - Wikęd 

U-15 (C1)          2008 / LINK
I liga wojewódzka 
Bałtyk AP 

21.08. 11:00 Gdańsk - Gedania 2:3 (Mi. Szulc, Frolików) 
28.08. 11:00 Sopot - Sopocka AP 11:0 (Godlewski 5, Frolików 2, Telszewski, Leszczyński, Mi. Szulc, Zawadzki) 
  4.09. 11:00 GDYNIA - Wierzyca Pelplin 17:0 (Mi. Szulc 4, Jankowski 4, Frolików 3, E. Bebej 2, Zawadzki 2, Daleki, sam.) 
10.09. PAUZA (AP GKS Kowale wycofała się) 
18.09. 17:00 GDYNIA - Jantar Ustka 2:1 (E. Bebej, Mi. Szulc) 
24.09. 17:00 Chojnice - Chojniczanka 5:0 (Mi. Szulc 2, Zawadzki, Telszewski, Daleki) 
  1.10. 15:00 GDYNIA - AS Pomorze 4:0 (Kunikowski 2, Mi. Szulc, Godlewski /w/ ) 
  9.10. 11:00 Kwidzyn - DSPN
16.10. 17:00 GDYNIA - Piłeczka Pruszcz Gd.
22.10. PAUZA (Kaszubia Studzienice wycofała się) 
29/30.10. GDYNIA - Beniaminek 03 Starogard Gd. 
  5.11. 11:00 Gdynia - SI Arka
12/13.11. GDYNIA - Stolem Gniewino 
19.11. 11:00 Tczew - Gryf 
26/27.11. GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 

U-14 (C2)          2009 / LINK 
II liga wojewódzka
Grupa 1 
Bałtyk AP 

21.08. 11:00 GDYNIA - Salos Rumia 3:1 (Murawski, Adam Sęk, Gazda) 
27.08. 13:00 Luzino - Wikęd 4:3 (Adam Sęk 2, Król, Jagiełło) 
  4.09. 13:00 GDYNIA - AP Cassubian 8:1 (C. Sawosz 5, A. Drenda 3) 
11.09.   9:00 Gdynia - Ejsmond Club 6:0 (A. Drenda 2, S. Nowak, Kleszczyński, Solomko) 
17.09. 17:00 GDYNIA - Gryf Wejherowo 10:0 (Adrian Sęk 3, Kaszubowski, A. Drenda /k/, Solomko, Karbowiak, Michalak, Adam Sęk, Król)
25.09. 13:00 Reda - Jedynka II 1:3 (Król) 
  1.10. 17:00 GDYNIA - Ogniwo Sopot 9:0 (C. Sawosz 4, Gruszka 2, Sierakowski, Kornath, Murawski) 
  8.10. 11:00 Gniewino - Stolem 
15.10. PAUZA
23.10. 11:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 
29.10. 11:00 Szemud - Eko-Prod 
  5/6.11. GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 
12/13.11. Władysławowo - MKS 

Grupa 2 / LINK 
Bałtyk AP II 

20.08. 18:30 Osice - Osiczanka II - przełożony na 1.09. z powodu złego stanu boiska 
28.08. 15:00 GDYNIA - AS Kolbudy 12:0 (Gruszka 2, Solomko 2 /2w/, Gazda 2, Karbowiak 2, Adam Sęk, Adrian Sęk, Jagiełło, Staniszewski /k/ ) 
  1.09. 17:00 Osice - Osiczanka II 10:1 (Adam Sęk 3 /1k/, C. Sawosz 2, Adrian Sęk 2, Kaszubowski, Gazda, Solomko) 
  3.09. 19:00 Gdańsk - AS Pomorze 7:0 (Gazda 2, C. Sawosz, Adam Sęk, Solomko /w/, Adrian Sęk, Pieronek /w/ ) 
10.09. 11:00 GDYNIA - Stolem II Gniewino 2:6 (Gruszka 2) 
18.09. 11:00 Łęgowo - GTS Pruszcz Gd. 15:0 (P. Nowakowski 4, A. Drenda 4, Staniszewski 2, Kornath 2, Dolata, C. Sawosz, Adam Sęk) 
25.09. 15:00 GDYNIA - Conrad Gdańsk 4:0 (S. Nowak 2, Adam Sęk, Tatrocki) 
  2.10. 13:00 Gdańsk - AP Orlen 6:1 (S. Nowak, Kleszczyński, Gruchała, Adam Sęk, P. Nowakowski, Słomowicz) 
  9.10. 11:00 GDYNIA - Stoczniowiec Gdańsk 
16.10. 19:00 Gdańsk - Jaguar III
22.10. PAUZA
29/30.10. GDYNIA - AP Grembocki Gdańsk
  5/6.11. Gdańsk - Victoria
12/13.11. GDYNIA - Gedania II 

U-13 (D1)          2010 / LINK
II liga wojewódzka 
Grupa 2  
Bałtyk AP 

20.08. PAUZA 
27.08. 13:00 GDYNIA - Pokolenia LG 2:6 (Pierzchała, Lasocki) 
  3.09. 17:00 Gdańsk - AS Pomorze 0:14 
10.09. 13:00 GDYNIA - Sparta Gdańsk 11:1 (Wittbrodt 6, Mieczkowski, Kowalczuk, Horała, Ślepecki, Wiese) 
17.09. 12:30 Gdańsk - Pomerania 5:2 (Pierzchała 2, Lasocki, Wittbrodt, sam.) 
24.09. PAUZA (Portowiec Gdańsk wycofał się) 
  2.10. 11:00 Gdańsk - Lechia II 4:6 (Pienczykowski 2, Kowalczuk, Wittbrodt) 
  9.10.   9:30 Gdańsk - Ex-Siedlce Gdańsk 
16.10. 13:00 GDYNIA - MFS Gdańsk 
22.10. PAUZA (Piki Gdańsk wycofały się)  
29/30.10. GDYNIA - Gedania II 
  6.11. 17:00 Gdańsk - Stoczniowiec 
12.11. PAUZA (Olimpia Osowa wycofała się) 

U-12 (D2)          2011 i 2012 / LINK
Grupa 1 
Bałtyk AP

21.08. 13:00 GDYNIA - AP Cassubian 11:0 (Jastrzębski 4, Penk, Horała, Skrzyński, K. Sadowski, Lipski, Mazurek, Wiese) 
28.08. 13:35 Gościcino - Profan 6:2 (Skrzypkowski, K. Walęcki, Lipski, Kożanowski, Jastrzębski, sam.) 
  3.09. 11:00 GDYNIA - Orkan Rumia 4:1 (Mazurek 2, Lipski 2) 
11.09. 11:00 Kosakowo - Sztorm 0:4 
18.09. 15:00 GDYNIA - MKS Władysławowo 12:1 (Jastrzębski 4, Matyja 3, Gałek, Lipski, Mazurek, Potrawiak, Skrzypkowski) 
24.09. 15:00 Reda - Jedynka 1:7 (Krupiński /w/ ) 
  2.10. 13:00 GDYNIA - AP Karol Piątek 0:2 
  9.10. 16:00 Darzlubie - Kaperki Puck 
16.10. 17:00 GDYNIA - Korona Żelistrzewo 
22/23.10. Żelistrzewo - Orzełki 
29/30.10. GDYNIA - Stolem Gniewino 
  5/6.11. Puck - Zatoka 95 
12/13.11. GDYNIA - Błękitni Wejherowo 

Grupa 2 / LINK
Bałtyk AP II 

20.08. 11:00 Bojano - Dragon Pomorze 0:11 
28.08. 17:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 3:0 (Kukawka 2, Bryndza) 
  3.09. 11:00 Reda - Jedynka II 0:12 
11.09. 13:00 GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 10:0 (Bryndza 4, Kukawka 2, Żuchowski 2, F. Stasiak, Paluszek) 
17.09. PAUZA (GAP Dąbrowa wycofała się)  
24.09.   9:30 Rumia - Orkan II 6:0 (Roszczyk 2, Wielgosz, Kukawska, F. Stasiak, Kass) 
  2.10. 15:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 0:14 
  9.10. 17:00 Gdynia - Ejsmond Club 
16.10. 11:00 GDYNIA - Ogniwo Sopot 
23.10. 14:00 Sopot - Sopocka AP 
29/30.10. GDYNIA - Salos Rumia 
  6.11. 13:30 Kąpino - Błękitni II Wejherowo 
12/13.11. GDYNIA - Gedania 

Grupa 3 / LINK 
Bałtyk AP III 

20.08. 13:00 Gdynia - MFS Gdańsk 0:11 
27.08. 11:00 GDYNIA - Dragon Bojano 5:5 (Lipski 3, Mazurek, Penk) 
  4.09. 13:30 Gdynia - SI Arka II 1:2 (Mazurek) 
10.09. 19:00 GDYNIA - Pokolenia LG 0:10 
17.09. 12:00 Bojano - Dragon II Pomorze 0:7 
24.09. 11:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 1:8 (Myślewski) 
  2.10. 14:40 Gdańsk - Conrad 2:10 (Mazurek, Kędzia) 
  8.10. 19:00 GDYNIA - AP GKS Kowale 
16.10 13:00 Gdańsk - Lechia 
23.10. 11:00 Gdańsk - Piki 
29/30.10. GDYNIA - Victoria Gdańsk
  5.11. 12:30 Gdańsk - Pomerania 
12/13.11. GDYNIA - Gedania II 

Turnieje związkowe dla młodszych drużyn 

2012 / LINK
(E1) grupa 2: BAŁTYK AP, SI Arka II Gdynia, AP KP Gdynia, Checz Gdynia, UKS Cisowa, Sztorm Kosakowo 

  4.09. 10:00 Kosakowo 
25.09. 11:00 Gdynia 
16.10.   9:00 Gdynia 

2013 / LINK
(E1) grupa 10: BAŁTYK AP II, AP KP II Gdynia, Victoria Gdańsk, Conrad Gdańsk, AP Grembocki, UKS Marko-Gol 

  3.09. 16:00 Gdańsk 
25.09. 10:00 Chwaszczyno 
16.10. 10:00 Kolbudy 

2013 / LINK
(E2) grupa 11: BAŁTYK AP, GAP II Dąbrowa, Ex-Siedlce Gdańsk, Orzeł Trąbki Wlk., Sopocka AP, AP GKS III Kowale, Wesoła Piłka Gdańsk 

18.09. 11:00 Sopot 
  2.10.   9:00 Gdańsk 
22/23.10. Trąbki Wlk. 

2014 / LINK
(F1) grupa 4: BAŁTYK AP, Błękitni Wejherowo, Błękitni II, UKS Cisowa, Ejsmond Club Gdynia, Jedynka Reda 

  1.10 16:00 Reda 
  8.10. 11:00 Kąpino 
29.10. 15:00 Kąpino  

2014 / LINK
(F1) grupa 13: BAŁTYK AP II, Checz Gdynia, UKS Marko-Gol, Conrad Gdańsk, Ogniwo Sopot, AP Orlen Gdańsk 

18.09. 10:00 Kolbudy 
  8.10. 10:00 Sopot 
29.10. 10:00 Gdańsk 

2015 / LINK
(F2) grupa 10: BAŁTYK AP, Olimpia Osowa, Sopocka AP, Pokolenia LG, UKS Marko-Gol 

  4.09. 10:00 Kolbudy 
  1.10. 11:00 Sopot  
15.10. 17:00 Gdańsk 

 

KLIKNIJ    wiosna 2022 

       

Dziś obchodzą urodziny:

Wojciech ŁOŚ
Patryk KASZUBOWSKI

Sponsorzy i Partnerzy

Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.