Gramy o mistrza

Ósma z rzędu wygrana zespołu 2005. Cenne zwycięstwo juniorów młodszych. Porażki w sparingach.

U-17 (B1), niedziela 11:00
GKS Kolbudy - BAŁTYK II 2:3 (0:2); Kmiecik (36-karny, 39), Formella (70)
BAŁTYK II: M. Ponichtera - Biadała, Dusza, Drozdowicz, Formella, Karpiński, Mróz, Kmiecik, Rathenów, Sokalski, Potrykus
oraz Wyszomierski, Święciński, Jabłoński, Pułtorak, Małyszczycki, Bezek, Reszka

Minimalna, ale zasłużona wygrana gdynian na bardzo wymagającym (grząskim) boisku. Patryk Mróz musiał pojechać do szpitala (prawodpodobnie skręcone kolano). Jeśli za tydzień nasz zespół upora się z Gedanią, spędzi zimę na fotelu lidera grupy 2.

2005 (C2), niedziela 11:00
BAŁTYK - UKS Cisowa 4:0 (1:0); K. Galas 3, W. Łoś
BAŁTYK: J. Leszczyński - S. Kwiatkowski, Suliński, K. Galas, W. Łoś, Sawicz, S. Wysocki, S. Stanulewicz, Michalik, Konewka, Gajda
oraz Daleki - Klamrowski, Wachowicz, Popławski, Andrukiewicz, Kaliszewski

Trener Paweł Piper: "Do przerwy rywale zaczarowali bramkę, padł jeden gol mimo mnożących się okazji. Po przerwie Kacper Galas strzelił celnie głową po dośrodkowaniu z rogu i wtedy już poszło..."
Za tydzień na zakończenie rundy wyjazd do Rumi. Zwycięstwo nad trzecim w tabeli Orkanem zapewni biało-niebieskim mistrzostwo jesieni.

2006 (D1), niedziela 11:00
Jaguar II Gdańsk - BAŁTYK II 6:1 (4:0); Albin
BAŁTYK II: Olgierd Hewelt - Kocot, Witzon, Kruszczyński, Cepkow, Albin, Bożek, K. Grota, Polianetskyi
oraz B. Wittbrodt, Oliwier Hewelt, Obara, Kasprzak, Stachowiak, Kołakowski

---
Na boisku w Gdyni zespół 2008 zagrał towarzysko z drugą drużyną AS Pomorze (rocznik 2007). Lepsi okazali się goście, wygrywając 4:2 (1:0, 1:1, 2:1). Bramki dla biało-niebieskich: Stanisław Charamsa i Marcel Szulc

Z kolei do Wrzeszcza na ul. Traugutta Karol Złonkiewicz zabrał drugą połowę kadry U-17. Sparing z Olimpikiem Gdańsk zakończył się porażką 3:5 (3:1). Bramki: Łukasz Bieszk, Paweł Janta z karnego i Jakub Byzdra