Wiosenny rozkład jazdy (2022)

Aktualizacja: 22.05.2022, godz. 21:30 

 

U-19 (A1)          2003 i młodsi / LINK
I liga wojewódzka
Grupa 1
Bałtyk AP

26.03. PAUZA
  2.04. GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. - przełożony na 13.04. 
  9.04. PAUZA
14.04. 16:00 GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. 4:2 (Michniewicz, Mitianiec, Gajda, K. Galas) 
16.04. PAUZA 
24.04. 11:00 Starogard Gd. - Beniaminek 03 3:1 (Michniewicz, Sochacki, Jarząb) 
30.04. 19:00 GDYNIA - Jantar Ustka 13:2 (Betlejewski 3, Klamrowski 3, Gajda 2, Kaliszewski, Jeżyk /k/, Klawikowski, Sochacki, Michniewicz) 
11.05. 17:00 Chojnice - Kolejarz 6:2 (Klawikowski 4, Laga, Klamrowski) 
14.05. 13:00 GDYNIA - KP Starogard Gd. 10:2 (Klamrowski 3, Michniewicz 2, Gajda, Kaliszewski, Jarząb, Betlejewski, S. Stanulewicz) 
25.05. 18:00 Gdańsk - Stoczniowiec 
28.05. 15:00 GDYNIA - Sobieski Gniew 
  5.06. PAUZA 

U-17 (B1)          2005 / LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

20.03. 15:00 GDYNIA - AS Kolbudy 9:1 (Gajda 3, Klamrowski 3 /1k/, Kaliszewski, Klawikowski, W. Łoś) 
26.03. 11:00 Starogard Gd. - Beniaminek 9:0 (Klawikowski 3, Klamrowski 2, Kaliszewski, Jóskowski, K. Galas, sam.)
  3.04. 13:00 GDYNIA - Jantar Ustka 3:2 (Klawikowski 2, S. Stanulewicz) 
10.04. 13:00 Gdynia - Arka 2:5 (Mitianiec, Gajda) 
16.04. PAUZA 
20.04. 16:00 Gdańsk - Gedania 0:0 
27.04. 16:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 8:0 (Gajda 2, Kaniewski 2, Mitianiec, Kasprzak, Kaliszewski, Ma. Szulc) 
  4.05. 18:00 Luzino - KTS-K 3:2 (Kaniewski, Gajda, Ma. Szulc) 
  7.05. 17:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 3:0 (S. Stanulewicz, Koriat, Klamrowski) 
15.05. 11:00 GDYNIA - KS Gryf Słupsk 10:2 (Gajda 3, Klamrowski 2 /1k/, Kaniewski, Mitianiec, Ma. Szulc, Protas, W. Łoś) 
22.05. 17:30 Chojnice - Chojniczanka 2:3 (Siepetowski, Klamrowski) 
28.05. 17:00 GDYNIA - Gryf Wejherowo 
  4/5.06. Stężyca - Radunia 
11/12.06. GDYNIA - Pomezania Malbork 
16.06. 11:00 Gdynia - SI Arka 

U-16 (B2)          2006 / LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

19.03. PAUZA
27.03. 11:00 GDYNIA - Piki Gdańsk 9:1 (Stachowiak 4 /1k/, Protas 2, Ma. Szulc 2, Wyszomierski) 
  2.04. 16:00 Gowidlino - FC 7:0 (Folega 3, Ma. Szulc, Protas, Hewelt, Kasprzak) 
  9.04. 11:00 Luzino - KTS-K 4:1 (Protas 2, Ma. Szulc, Zapaśnik) 
16.04. 13:00 GDYNIA - Salos Słupsk 3:0 (walkower, goście zrezygnowali z przyjazdu) 
23.04. 17:00 Gdańsk - AS Pomorze 4:2 (Ma. Szulc, Kasprzak, Hewelt, Zapaśnik) 
30.04. PAUZA
  3.05. PAUZA (Lew Lębork wycofał się) 
  7.05. 19:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 6:1 (Hewelt 2 /1w/, Protas, Zapaśnik, Domański, Eski) 
14.05. 13:30 Słupsk - KS Gryf 4:0 (Ma. Szulc 2, Stachowiak, Domański) 
21.05. 13:00 GDYNIA - Gedania 2:5 (Zapaśnik, Ma. Szulc) 
  1.06. 18:00 Puck - Zatoka 95 
  5.06. 13:00 GDYNIA - Radunia Stężyca 
11.06. 11:00 Tczew - Gryf 
16.06. PAUZA

U-15 (C1)          2007LINK
I liga wojewódzka
Grupa mistrzowska
Bałtyk AP

13.03. 14:00 Ustka - Jantar 1:2 (Gryglicki) 
20.03. 17:00 GDYNIA - AP GKS Kowale 2:4 (Gryglicki, Bednarczyk) 
27.03. 11:00 Chojnice - Chojniczanka 2:3 (Gryglicki, Pietruszka) 
  3.04. 12:00 Sycewice - Olimpijczyk Kwakowo 3:1 (Maćkiewicz 2, Pietruszka) 
10.04. 19:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 3:1 (Gryglicki 2, Bednarczyk) 
13.04. 15:00 Gdańsk - Gedania 0:0 
24.04. 13:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 2:2 (Gryglicki, Chromiński /k/ ) 
30.04. 11:00 GDYNIA - Jantar Ustka 2:1 (Gryglicki 2) 
  8.05. 16:30 Sopot - AP GKS Kowale 1:0 (Gryglicki) 
15.05. 19:00 GDYNIA - Chojniczanka 3:1 (Maćkiewicz, Gryglicki, M. Galas) 
21.05. 15:00 GDYNIA - Olimpijczyk Kwakowo 3:0 (walkower, goście nie stawili się na zawody) 
29.05. 13:00 Gdańsk - Jaguar 
  4.06. 11:00 GDYNIA - Gedania 
11.06. 13:30 Gdynia - SI Arka 

II liga wojewódzka / LINK
Grupa 2
Bałtyk AP II

27.03. 17:00 Gdańsk - Pokolenia LG 2:4 (Chromiński, sam.) 
  2.04.   9:00 GDYNIA - AP KP II Gdynia 3:1 (Malanowski, Labudda, Lewandowski) 
  9.04. 11:00 Gdańsk - Gedania II 3:5 (Chromiński /k/, Snarski, Różewski) 
13.04. PAUZA (AS Pomorze wycofała się)  
23.04. 11:00 Sopot - Sopocka AP 4:6 (Lewandowski 3, Łuczak) 
30.04. PAUZA
  7.05. 15:00 GDYNIA - Stoczniowiec Gdańsk 3:0 (walkower, goście zrezygnowali z przyjazdu) 
14.05. 17:00 Gniewino - Stolem II 3:8 (Kaczyński 2, Malanowski) 
21.05. 17:00 GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 2:2 (Chromiński, Bednarczyk) 
28.05. 12:00 Gdańsk - Sparta 
  4.06. PAUZA 

U-14 (C2)          2008 / LINK
II liga wojewódzka
Grupa 1
Bałtyk AP

26.03. 13:00 GDYNIA - Stolem Gniewino 1:2 (Charamsa) 
  2.04. 11:00 Gościcino - Profan 9:0 (Charamsa 4, P. Stasiak, Drzazgowski, Telszewski, Mazurkiewicz, sam.) 
10.04. 17:00 GDYNIA - Zatoka 95 Puck 10:0 (Telszewski 3, L. Pietrzyk 3, Mi. Szulc 3, Drzazgowski) 
16.04. PAUZA
24.04. 19:00 GDYNIA - MKS Władysławowo 20:0 (Mi. Szulc 6, W. Pietrzyk 3, L. Pietrzyk 2, P. Stasiak 2, Drzazgowski 2, Frolików 2, Domagała, Mazurkiewicz, Karbowiak)
30.04. 13:30 Gdynia - GAP Dąbrowa - przełożony na 1.06. 
  7.05. 11:00 GDYNIA - Gryf Wejherowo 3:0 (walkower, goście nie stawili się na zawody) 
15.05. 10:30 Połchowo - Kaszuby 10:0 (Mi. Szulc 6, Frolików, Mazurkiewicz, P. Stasiak, Drzazgowski) 
22.05. 18:00 GDYNIA - Sztorm Kosakowo 5:1 (Frolików, L. Pietrzyk, Drzazgowski, Mi. Szulc, P. Stasiak) 
28.05. 11:00 Rumia - Salos 
  1.06. 20:30 Gdynia - GAP Dąbrowa 
  5.06. 18:00 GDYNIA - Orkan Rumia 

Grupa 3 / LINK
Bałtyk AP II

27.03.   9:00 Gdańsk - Jaguar III 3:2 (Mazurkiewicz, Mi. Szulc, Charamsa) 
  3.04. 11:00 GDYNIA - Vigo Tuchom 17:0 (L. Pietrzyk 4, Daleki 3, Mazurkiewicz 2, Telszewski 2, P. Stasiak, Domagała, W. Pietrzyk, Mi. Szulc, Charamsa, Karbowiak) 
  9.04. 15:00 Bojano - Dragon II Pomorze 9:1 (Frolików 2, L. Pietrzyk 2, Drzazgowski 2, Karbowiak, Mazurkiewicz, Górak) 
13.04. 17:30 GDYNIA - Radunia Stężyca 4:2 (Telszewski, Domagała /w/, Mi. Szulc, L. Pietrzyk) 
23.04. 11:00 Gowidlino - FC 1:0 (Drzazgowski) 
30.04. 17:00 GDYNIA - Sporting Leźno 13:0 (Mazurkiewicz 5, Frolików 2, Mi. Szulc, P. Stasiak, Cichoń, L. Pietrzyk, W. Pietrzyk, Minga) 
  7.05. PAUZA
15.05. 13:00 GDYNIA - Eko-Prod Szemud 10:3 (Adrian Sęk 2, Mazurkiewicz 2 /1k,1w/, Domagała 2, Alan Wiese, W. Pietrzyk, L. Pietrzyk, M. Prokop) 
21.05. 11:00 Kartuzy - Cartusia 9:0 (Mazurkiewicz 3, Mi. Szulc 2, Domagała 2 /1w/, Michalak, Alan Wiese) 
28.05. 18:00 GDYNIA - Amator Kiełpino 
  4.06. 11:00 Luzino - KTS-K 

U-13 (D1)          2009 / LINK
II liga wojewódzka
Grupa 1
Bałtyk AP II

27.03. 11:00 Bolszewo - Cassubian 3:0 (Nowak 2, Dzikowski) 
  2.04. 11:00 GDYNIA - Dragon Bojano 15:0 (Dzikowski 4, Nowak 3, Szpiller 2, Tatrocki 2, Gruchała, Dolata, Kleszczyński, Słomowicz) 
  9.04. 13:00 Rumia - Salos 0:5 
16.04. 13:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 2:3 (Gazda 2) 
23.04. 13:00 Kąpino - Błękitni II Wejherowo 5:2 (Dzikowski 2, Nowak 2, Szpiller) 
30.04. 15:00 GDYNIA - Latarnik Choczewo 7:2 (P. Nowakowski 4, Hermaniuk, Świetlikowski, A. Drenda) 
  7.05. 11:00 Bolszewo - Barca 3:1 (Szpiller 2, Świetlikowski) 
14.05. 11:30 Gościcino - Profan 8:0 (Gazda 3, Świetlikowski 2, Dolniak 2, C. Sawosz) 
22.05. 13:00 GDYNIA - Ejsmond Club Gdynia 4:3 (Świetlikowski 3, Szpiller) 
28.05. 17:00 Bojano - Dragon Pomorze 
  5.06. 13:00 GDYNIA - Orkan Rumia 

Grupa 2 / LINK
Bałtyk AP

10.04. 19:00 GDYNIA - Gedania 1:0 (Staniszewski) 
14.04. 18:00 Kosakowo - Sztorm 3:3 (Murawski, Król, A. Drenda) 
24.04. 15:00 GDYNIA - Jedynka II Reda 11:0 (Adrian Sęk 4, Adam Sęk 2, Kaźmierczak 2, C. Sawosz, Gazda, A. Drenda /k/ )
30.04.   9:00 Gdańsk - Victoria 7:1 (C. Sawosz 2, Sierakowski 2, Król, Adam Sęk, Gruszka) 
  7.05. 13:00 GDYNIA - Checz Gdynia 16:0 (Adrian Sęk 7, Adam Sęk 2, Kornath 2, Kaźmierczak, Pieronek, N. Gruszka, A. Drenda /k/, Sierakowski) 
14.05. PAUZA 
22.05.   9:00 Gdynia - Pomorzanin 6:1 (C. Sawosz 2, Gazda, Adam Sęk, Kaźmierczak, Kornath) 
29.05. 15:00 GDYNIA - Dragon II Pomorze 
  4.06. 13:30 Gdynia - SI Arka II 

U-12 (D2)           2010 / LINK
Grupa 2
Bałtyk AP

27.03. 18:30 Gdynia - GAP Dąbrowa 6:0 (Wowerka, Horała, Lasocki, Alex Wiese, Wittbrodt, Tokarski) 
  2.04. 13:00 GDYNIA - Lechia Gdańsk 1:1 (Zamorski) 
  9.04. Wejherowo - Błękitni II - przełożony na 28.04. 
13.04. 16:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 0:2 
23.04. 16:00 Gdynia - SI Arka 0:14 
28.04. 19:00 Gniewino - Błękitni II Wejherowo 0:11 
30.04. 13:00 GDYNIA - MFS Gdańsk 2:0 (Zamorski 2) 
  8.05. 11:00 Gdańsk - Pokolenia LG 0:6 
14.05. PAUZA (UKS Cisowa wycofał się) 
21.05. 13:00 Gdańsk - Gedania 1:4 (Żółtowski) 
29.05. 13:00 GDYNIA - Jedynka II Reda 
  4.06. 17:00 Gdynia - AP KP II 

Turnieje związkowe dla młodszych drużyn 

2011 / LINK
(E1) grupa 4: BAŁTYK AP, AP KP Gdynia, SI Arka Gdynia, Checz Gdynia, Ejsmond Club Gdynia, Nowa AP Gdynia

10.04. 11:00 Gdynia 
14.05.   9:00 Gdynia 
  5.06. 15:00 Gdynia 

2011 / LINK
(E1) grupa 5: BAŁTYK AP II, SI Arka II Gdynia, Ejsmond Club II Gdynia, GAP Dąbrowa, Pomorzanin Gdynia, Sztorm Kosakowo

  9.04. 10:00 Gdynia 
15.05. 10:30 Gdynia 
  4.06. 10:00 GDYNIA 

2012 / LINK
(E1) grupa 8: BAŁTYK AP III, Czarni Pruszcz Gd., Czarni II, Lechia Gdańsk, Lechia II, Pomerania II Gdańsk

10.04. 13:00 Pruszcz Gd. 
14.05.   9:00 Gdańsk 
  5.06. 13:00 Gdańsk 

2012 / LINK
(E2) grupa 4: BAŁTYK AP, AP KP Gdynia, SI Arka Gdynia, Dragon Bojano, GAP Dąbrowa, UKS Cisowa

24.04.   9:00 Gdynia 
22.05. 11:00 Gdynia
11/12.06. Gdynia 

2013 / LINK
(E2) grupa 5: BAŁTYK AP II, Ejsmond Club II Gdynia, Dragon II Bojano, Orkan Rumia, Orkan II, Sztorm II Kosakowo

23.04.   8:00 GDYNIA 
22.05.   9:00 Rumia 
11/12.06. Bojano

2013 / LINK 
(F1) grupa 4: BAŁTYK AP, SI Arka Gdynia, Dragon Bojano, Pomorzanin Gdynia, Salos Rumia, Sztorm II Kosakowo

  7.05. 13:00 Rumia 
28/29.05. Bojano 
18.06. 10:00 GDYNIA 

2014 / LINK
(F2) grupa 3: BAŁTYK AP, SI Arka Gdynia, UKS Cisowa, Ejsmond Club Gdynia, Ejsmond Club II, SWSiEMP Arka Gdynia

  9.04.   8:00 GDYNIA 
14.05.   9:00 Gdynia 
  4.06. 15:00 Gdynia 

 

 KLIKNIJ  jesień 2021 

Dziś obchodzą urodziny:

Maciej FILIP

Mecenas Główny

Partnerzy

Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.