Wiosenny Rozkład Jazdy (2023)

 

Aktualizacja: 20.06.2023, godz. 20:05   

 

U-19 (A1)           2004 i młodsiLINK
I liga wojewódzka *
Bałtyk AP

26.03. 15:00 GDYNIA - Pogoń Lębork 2:3 (Wiwatowski, K. Galas) 
  1.04. 19:00 GDYNIA - Kolejarz Chojnice 5:3 (Czukiewicz 2, K. Galas, Klawikowski, Wiwatowski) 
16.04. 13:00 GDYNIA - Olimpic Gdańsk 6:2 (K. Galas 2 /1k/, Nowicki 2, Stachowiak, Koriat) 
23.04. 11:00 Stężyca - Radunia 4:4 (Ma. Szulc 2, Maliszewski) 
29.04. 15:00 GDYNIA - AP Gryf Słupsk 3:0 (walkower, goście zrezygnowali z przyjazdu) 
  7.05. 11:00 Kolbudy - AS 1:2 (Klawikowski) 
14.05. 11:00 Ustka - Jantar 3:2 (K. Galas 2 /1k/, Klawikowski) 
21.05. 11:00 Starogard Gd. - Beniaminek 03 0:0 
28.05. 19:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 3:0 (walkower, goście zrezygnowali z przyjazdu) 

* Pomorski ZPN ułożył terminarz wiosny na nowo 
Chojniczanka i Gedania awansowały do LM U-19, Bytovia wycofała się w trakcie rundy jesiennej 

U-17 (B1)           2006 i młodsiLINK
I liga wojewódzka 
Bałtyk AP

19.03. 11:00 Puck - Zatoka 95 1:2 (Gryglicki) 
26.03. 13:00 GDYNIA - Radunia Stężyca 2:6 (Zapaśnik, Ma. Szulc) 
  2.04. 17:00 Ustka - Jantar 2:2 (Czarnecki, Domaszk) 
16.04. 11:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 3:0 (Domański, Wyszomierski /k/, Hewelt) 
21.04. 17:00 Tczew - Gryf 1:7 (Pluta) 
30.04. 19:00 GDYNIA - Bytovia 4:1 (Ma. Szulc 2, Hewelt, Nowicki) 
  6.05. 18:00 Gdańsk - Gedania 2:4 (Czukiewicz, Wyszomierski /k/ ) 
13.05. 16:00 GDYNIA - Pomezania Malbork 4:0 (Stachowiak 2, Jóskowski, Czukiewicz) 
21.05. 11:00 Gdańsk - Piki 6:2 (Czukiewicz 2, Kurzyński, M. Otachel, Domański, Sokół) 
28.05. 17:00 GDYNIA - Wikęd Luzino 5:0 (Eski 3 /1w/, Hewelt, Czukiewicz) 
  4.06. 11:00 Słupsk - KS Gryf 3:1 (Pluta, Ma. Szulc, Czukiewicz) 
10.06. 11:00 Gdynia - SI Arka 1:3 (Zapaśnik) 
17.06. 11:00 GDYNIA - Lechia II Gdańsk 1:1 (Pluta) 

U-16 (B2)           2007 i 2008LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

11.03. PAUZA
18.03. PAUZA
25.03. 19:30 GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. 6:1 (Szteler 2, Narloch, Różański, Gryglicki, Dajnowiec) 
  2.04. 19:00 Gdynia - Pomorzanin 4:0 (Szteler, Sokół /k/, Eski, sam.) 
15.04. 15:00 GDYNIA - AP Kowale 2:2 (Szteler, Sokół) 
23.04. 19:00 Gdynia - Gedania 0:3 
27.04. 18:00 Reda - Jedynka 1:1 (M. Galas) 
30.04. 17:00 GDYNIA - DSPN Kwidzyn 8:0 (Gryglicki 3, Eski 2, Pietruszka 2, Szteler) 
  3.05. 11:00 Reda - Jedynka - przełożony na 27.04. 
  7.05. 11:00 GDYNIA - Radunia Stężyca 1:1 (Sokół) 
13.05. 19:00 Chojnice - Chojniczanka 3:3 (Różański, Gryglicki, Watkowski) 
20.05. 15:00 GDYNIA - Gryf Tczew 4:2 (Sokół 2, Gryglicki, Różański) 
27.05. 13:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 1:1 (M. Galas) 
  2.06. 18:00 Starogard Gd. - Beniaminek 03 2:0 (Sokół 2 /1k/ ) 
  7.06. 19:00 Gniewino - Stolem 1:1 (Maćkiewicz) 
17.06. 12:00 Sopot - SAP 3:5 (Watkowski, Różański, Sokół) 

II liga wojewódzkaLINK
Grupa 1 (system 4-rundowy)
Bałtyk AP II

12.03. 15:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 9:0 (M. Galas 3, Sokół 3, Pietruszka, Gryglicki, Godlewski) 
18.03. PAUZA (Barca Bolszewo wycofała się) 
25.03. 15:00 GDYNIA - Gryf Wejherowo 3:1 (Leszczyński, Chromiński, Mi. Szulc) 
  1.04. 11:00 GDYNIA - Stolem II Gniewino 1:6 (Lipiński) 
16.04. 11:00 Reda - Jedynka II 1:2 (Kudrycki) 
22.04. 15:00 GDYNIA - Klif Chłapowo 3:0 (walkower, goście zrezygnowali z przyjazdu) 
30.04. 16:00 Luzino - Wikęd 0:4 
10.05. 16:00 Gdynia - AP KP 3:2 (Gryglicki 2, Kunikowski) 
13.05. PAUZA 
21.05. 15:00 Wejherowo - Gryf 2:3 (Markowski, sam.) 
28.05. 15:00 Gniewino - Stolem II 1:5 (Charamsa) 
  3.06. 19:00 GDYNIA - Jedynka II Reda 3:5 (Markowski, Łoś, Drzazgowski) 
11.06. 11:00 Władysławowo - Klif Chłapowo 5:2 (Watkowski, M. Galas, Różański) 
15.06. 19:00 Luzino - Wikęd 1:2 (Pek) 

U-15 (C1)           2008LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

12.03. 13:00 GDYNIA - Gedania 1:1 (Wajda) 
18.03. PAUZA (Sopocka AP wycofała się)  
26.03. 11:00 Pelplin - Wierzyca 3:2 (Frolików, Domagała, Telszewski) 
  1.04. PAUZA
16.04. 11:00 Ustka - Jantar 2:2 (Frolików 2) 
22.04. 13:00 GDYNIA - Chojniczanka 3:2 (P. Stasiak, Godlewski, Telszewski) 
29.04.   9:00 Gdańsk - AS Pomorze 2:0 (Drzazgowski, Charamsa /k/ ) 
3.05. GDYNIA - DSPN Kwidzyn - przełożony na 14.05. 
  6.05. 13:00 Pruszcz Gd. - Piłeczka 3:2 (Wajda 2, Kunikowski) 
14.05. 15:00 GDYNIA - DSPN Kwidzyn 7:0 (Charamsa 3 /1k/, Wajda 2, Kunikowski, Lipiński) 
20.05. 13:00 Starogard Gd. - Beniaminek 03 6:0 (Mi. Szulc, Lipiński, E. Bebej, Kunikowski, P. Stasiak, Charamsa) 
27.05.   9:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 0:3 
  4.06. 13:15 Gniewino - Stolem 5:1 (Mi. Szulc /k/, Telszewski, Godlewski, Charamsa, Domagała) 
11.06. 17:00 GDYNIA - Gryf Tczew 4:1 (Zawadzki, Wajda, Mi. Szulc, Frolików) 
16.06. 19:00 Gdańsk - Jaguar 1:4 (Domagała) 

U-14 (C2)           2009 / LINK
II liga wojewódzka 
Grupa 1
Bałtyk AP

18.03. PAUZA (Salos Rumia wycofał się) 
26.03. 19:00 GDYNIA - Wikęd Luzino 4:1 (Adam Sęk 2, Sierakowski, Murawski) 
  1.04. PAUZA (AP Cassubian wycofała się) 
16.04. 15:00 GDYNIA - Ejsmond Club Gdynia 6:0 (Staniszewski 2, P. Nowakowski, Dzikowski 2) 
22.04. 11:00 Wejherowo - Gryf 9:0 (Dzikowski 2 /1k/, Murawski, Gruchała, Kaszubowski, Jagiełło, Adam Sęk, Adrian Sęk, Król)
30.04. 11:00 GDYNIA - Jedynka II Reda 3:0 (Gruchała, Kornath, Michalak) 
  6.05. 12:00 Sopot - Ogniwo 5:0 (C. Sawosz, Murawski, Adam Sęk, Gazda /k/, sam.) 
14.05. 19:00 GDYNIA - Stolem Gniewino 0:1 
20.05. PAUZA
27.05. 13:00 Gdynia - AP KP 3:1 (Dzikowski, C. Sawosz, A. Drenda) 
  4.06. 15:00 GDYNIA - Iskra Szemud 4:1 (A. Drenda, Dolata, M. Bebej, Adam Sęk) 
11.06. 15:00 Gdańsk - Jaguar II 1:5 (Staluszka) 
17.06. PAUZA (MKS Władysławowo wycofał się) 

Grupa 2 / LINK
Bałtyk AP II

19.03. 13:00 GDYNIA - Osiczanka II 5:1 (P. Nowakowski 2, C. Sawosz /k/, Adrian Sęk, Adam Sęk) 
25.03. 14:00 Kolbudy - AS 6:2 (Gruchała 2, Kornath, Staluszka, Adrian Sęk, Adam Sęk) 
  1.04. 13:00 GDYNIA - AS Pomorze 7:0 (Gazda, Sierakowski, Gruchała /k/, Król, Adrian Sęk, Gruszka, Karbowiak) 
15.04. 11:00 Gniewino - Stolem II 0:5 
22.04. PAUZA (GTS Pruszcz Gd. wycofało się) 
29.04. 12:15 Gdańsk - Conrad 5:3 (A. Drenda 2, S. Nowak, Gruchała, Król) 
  6.05. PAUZA (AP Orlen Gdańsk wycofała się) 
14.05. 15:00 Gdańsk - Stoczniowiec 2:1 (Adam Sęk, Staluszka) 
21.05. 13:00 GDYNIA - Jaguar III 0:2 
27.05. PAUZA
  3.06. PAUZA
  8.06. 15:00 Gdańsk - Gedania II 3:2 (C. Sawosz, Murawski, Gazda) 
11.06. 19:00 GDYNIA - Victoria Gdańsk 0:1 
17.06. 13:30 Gdańsk - Gedania II - przełożony na 8.06. 

U-13 (D1)           2010LINK
II liga wojewódzka 
Grupa 2
Bałtyk AP

18.03. PAUZA 
25.03. 17:00 Gdańsk - Pokolenia LG 1:6 (Kiszkis) 
  1.04. 15:00 GDYNIA - AS Pomorze 2:9 (Kowalczuk, Pierzchała) 
16.04. 10:00 Gdańsk - Sparta 3:1 (Kiszkis 2, Zienkiewicz) 
22.04. 13:00 GDYNIA - Pomerania Gdańsk 3:1 (Kiszkis, Pierzchała, Zamorski) 
29.04. PAUZA 
  7.05. 13:00 GDYNIA - Lechia II Gdańsk 3:7 (Kiszkis, Kowalczuk, Jurewicz) 
13.05. 11:00 GDYNIA - Ex-Siedlce Gdańsk 5:1 (Pieńczykowski 2, Żółtowski, Zienkiewicz, Wittbrodt) 
20.05. 13:00 Gdańsk - MFS 10:0 (Kiszkis 2, Wittbrodt 2, Kowalczuk 2, Zamorski, Pomierski, Ślepecki, Pieńczykowski) 
27.05. PAUZA
  3.06. 13:45 Gdańsk - Gedania II 3:1 (Jurewicz, Lasocki, Zamorski) 
11.06. 11:00 GDYNIA - Stoczniowiec Gdańsk 4:1 (Pierzchała, Pieńczykowski, Jurewicz, Kiszkis) 
17.06. PAUZA

U-12 (D2)           2011 i 2012LINK
Grupa 1 
Bałtyk AP

19.03. 11:00 Gniewino - AP Cassubian Bolszewo 0:1 
26.03. 15:00 GDYNIA - Profan Gościcino 11:1 (Lipski 5, Skrzyński, Gałek, Jastrzębski, Myślewski, Penk, Skrzypkowski) 
  1.04. 11:00 Rumia - Orkan 2:4 (Kożanowski, Potrawiak) 
16.04. 17:00 GDYNIA - Sztorm Kosakowo 7:0 (Skrzyński 3, Lipski 2, Potrawiak, Penk) 
22.04. PAUZA (MKS Władysławowo wycofał się) 
29.04. 17:00 GDYNIA - Jedynka Reda 0:2 
  6.05. 11:00 Luzino - AP Karol Piątek 1:0 (Penk) 
14.05. 17:00 GDYNIA - Kaperki Puck - przełożony na 20.06. 
20.05. 14:00 Żelistrzewo - Korona 8:0 (Kacprowicz 3, Wielgosz 2, Piwkowicz, Kożanowski, Kędzia) 
27.05. 11:00 GDYNIA - Orzełki Żelistrzewo 2:7 (Lipski 2) 
  3.06. 18:00 Gniewino - Stolem 4:0 (Nieżorawski, Skrzyński, Skrzypkowski, Jastrzębski) 
10.06. 11:00 GDYNIA - Zatoka 95 Puck 4:1 (Wiese 2, Lipski, Jastrzębski) 
18.06. 11:00 Kąpino - Błękitni Wejherowo 1:3 (Lipski) 
20.06. 17:30 GDYNIA - Kaperki Puck 21:0 (Movchan 5, Jastrzębski 4, Lipski 4, Krupiński 3, Skrzyński 2, Skrzypkowski, Matyja, Potrawiak) 

Grupa 2 / LINK
Bałtyk AP II 

18.03. 13:00 GDYNIA - Dragon Pomorze 0:12 
25.03. 11:00 Gdynia - AK KP 2:0 (Kukawka, Kacprowicz /w/ ) 
  2.04. GDYNIA - Jedynka II Reda - przełożony na 29.04.  
16.04. 15:00 Gdynia - Pomorzanin 6:1 (Miller 2, Bodzak, Bryndza, Kukawka /w/, sam.) 
22.04. PAUZA
29.04.   9:00 GDYNIA - Jedynka II Reda 7:1 (Wesołowski 2, Bryndza 2, Kukawka, Miller, sam.) 
  7.05. 18:00 Gdynia - SI Arka 0:15 
13.05. 13:00 GDYNIA - Ejsmond Club Gdynia 0:2 
16.05. 17:30 Sopot - Ogniwo 1:3 (Bodzak) 
28.05. 11:00 GDYNIA - Sopocka AP 3:3 (Lasota, P. Pepliński, Kukawka) 
  4.06. 14:00 Rumia - Salos 4:1 (Roszczyk 2 /1w/, M. Raby, N. Okarmus) 
10.06. 15:00 GDYNIA - Błękitni II Wejherowo 1:2 (Kacprowicz) 
18.06. 11:00 Gdańsk - Gedania 0:13 

Grupa 3 / LINK
Bałtyk AP III 

18.03. 11:00 GDYNIA - MFS Gdańsk 2:1 (Skrzyński, Lipski) 
25.03. Bojano - Dragon - przełożony na 13.04. 
  2.04. 13:00 GDYNIA - SI Arka II Gdynia 3:1 (Skrzyński, Bryndza, Jastrzębski) 
13.04. 18:30 Bojano - Dragon 7:1 (Potrawiak 3, Mazurek 2, Lipski, Skrzyński) 
16.04. 13:00 Gdańsk - Pokolenia LG 1:7 (Piwkowicz) 
22.04. 19:00 GDYNIA - Dragon II Pomorze 0:4 
29.04. 11:00 Gdańsk - Jaguar 0:13 
  7.05. 15:00 GDYNIA - Conrad Gdańsk 2:1 (Kukawka 2) 
14.05. 13:15 Kowale - AP 9:5 (Skrzyński 3, Potrawiak 2, Penk, Lipski, Nieżorawski, Krupiński) 
21.05. 15:00 GDYNIA - Lechia Gdańsk 6:1 (Lipski 2, Potrawiak, Jastrzębski, Skrzyński, sam.) 
27.05. PAUZA (Piki Gdańsk wycofały się) 
  3.06. 19:00 Gdańsk - Victoria 1:4 (Mazurek) 
10.06. 12:45 GDYNIA - Pomerania Gdańsk 3:5 (Movchan, Jastrzębski, Matyja) 
18.06. 12:45 Gdańsk - Gedania II 2:7 (Zienkiewicz) 

Turnieje związkowe dla młodszych roczników 

2012 / LINK 
(E1) grupa 3: BAŁTYK AP, SI Arka III Gdynia, Błękitni Wejherowo, Ejsmond Club Gdynia, Dragon Bojano, Salos Rumia 

15.04. 13:00 Rumia 
  6.05. 10:00 GDYNIA 
27.05. 11:00 Gdynia 

2013 / LINK 
(E1) grupa 5: BAŁTYK AP II, Jedynka Reda, KS Chwaszczyno, MKS Władysławowo, Orlik Przodkowo, Salos II Rumia 

15.04. 10:00 GDYNIA 
  6.05. 15:00 Rumia 
27.05. 11:00 Władysławowo 

2013 / LINK 
(E2) grupa 11: BAŁTYK AP, Flauta Gdynia, GAP II Dąbrowa, Sopocka AP, Sztorm II Kosakowo  

22.04. 10:00 GDYNIA 
13.05. 10:00 Kosakowo 
  3.06.   9:00 Gdynia 

2014 / LINK 
(F1) grupa 4: BAŁTYK AP, AP II Cassubian, Błękitni II Wejherowo, UKS Cisowa, Ejsmond Club Gdynia, Jedynka Reda 

27.04. 16:30 Gdynia 
21.05. 10:00 GDYNIA 
11.06. 10:00 Orle 

2014 / LINK 
(F1) grupa 11: BAŁTYK AP II, Cartusia, Checz Gdynia, KS Chwaszczyno, KS Sulmin, Pomorzanin Gdynia 

29.04. 16:00 Kartuzy 
21.05. 10:00 Sulmin 
10.06.   9:00 Gdynia 

2015 / LINK 
(F2) grupa 12: BAŁTYK AP, SWSiEMP Arka Gdynia, AP KP II Gdynia, AP KP III Gdynia, GAP II Dąbrowa, Pomorzanin Gdynia 

15.04. 13:00 GDYNIA  
  6.05. 13:00 Gdynia 
27.05.   9:00 Gdynia 

 

KLIKNIJ    jesień 2022 

Dziś obchodzą urodziny:

Miłosz RABCEWICZ

Sponsorzy i Partnerzy

Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.